Vizyonumuz

Firmamız, 2000 yılından günümüze değin, profesyonel kadrolarıyla ” Sağlık Turizmi” alanında , uluslararası hizmet veren, Türkiye’deki, ilk müteşebbis firmalardandır. Firma yönetim kurulu üyelerimizin, her birinin, konusunda uzman eğitimli, tıp hekimleri olması, ve ana branşımızın, “Göz hastalıkları ve Cerrahisi ” olması nedeniyle, (refraktif ve Vitroretinal Göz Cerrahileri ) alanında faaliyete başlamıştır.

İlk olarak, göz hastalıkları konusunda  çalışmalarına  başlayan kliniğimiz,  daha sonra Dünya Amerikan Göz Enstitüsü’nün uygunluk belgesiyle ödüllendirilmiştir. Bunun üzerine dünyada bir ilk olan ve talep gören(Excimer Laser, Lasek, ve PRK) uygulamalarını Avrupa’da tıp eğitimlerini ve MBA’lerini tamamlamış ve konusunda uzman hekimlerle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ana hizmet alanımız, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi alanında olup, İstanbul ‘da faaliyet göstermektedir. Daha sonraki yıllarda gelen talep üzerine Aron Şirketler Grubu, bünyesindeki Uluslararası yurt dışı temsilcilik ve şubelerimiz ile Londra/ İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri(UAE), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs Rum Kesimi  ve son olarak da İtalya ‘da yabancı asıllı, hastalara, konusunda deneyimli ve birden çok yabancı dile sahip kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Gün geçtikçe gelişen yatırım gruplarımız, proje çözüm ortaklıkları firmalarımız ile, daha fazla ülkelerde hizmet ağımızı genişletmek ana hedefimizdir. Ayrıca; yabancı ülkelerden gelen talepler üzerine birlikte hizmet vermekte olduğumuz ortak kuruluşlarımızı özenle seçip her geçen gün hizmet ekibimizi genişletmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar Aron Şirketler Grubu ortak teşebbüslerimizle;
Sizlere :

a) Eyestar Lasik Institute( İstanbul )
b) Özel Gazi Hastanesi ( İzmir )
c)American Eyes Center ( Nicosia – South Cyprus )

Sizlerden aldığımız güven ve enerjiyle, sizlere hizmet veren kuruluşumuzun asıl hedefi “Güleryüzlü,ekonomik, kaliteli,dünya standartlarında (TSE ) ve ( ISO 9001) kalite belgelerine uygun, yurt içi ve dışı ülkelerde başarıyı hedef edinmiştir.
“”Sizlerin güveni; başarımıza katkı sağlayacaktır.””

Saygılarımızla.
Aron Şirketler Grubu
Op.Dr.Ahmet UMAY
Yönetim Kurulu Başkanı.